معرفی واحد

 امروزه با توجه به تنوع و گستردگی حوزه های فعالیت تخصصی در صنایع و سازمان ها، دیگر صرف تحصیلات آکادمیک جوابگوی رفع نیازهای شاغلین و سازمان ها نبوده و از این رو توجه بسیار زیادی معطوف به دوره های آموزشی کوتاه مدت شده است که با پرکردن فاصله آموزشی موجود و کسب مهارت های مورد نیاز، شایستگی لازم را برای احراز تخصص های مختلف فراهم می كنند.

  •  سيستم هاي مديريت و تكنيك هاي كيفيت
  •  تدوین استاندارد
  •  پروانه فعالیت فنی و مهندسی در رشته های صنایع شیمیایی، پلیمر، مکانیک و فلزشناسی
  •  مالی، بازرگانی، صنایع، خدمات آموزشی، مدیریت منابع انسانی، حسابداري، حسابرسی، مالیات، مدیریت پروژه و …

در قالب دوره های کوتاه مدت، بلند مدت، سمینارها، همایش ها، کارگاههای آموزشی و دوره های درون سازمانی (In  House) و … در واحد آموزش و نوآوري خود نموده است که برخی از این دوره‌ها برای اولین بار در جنوب شرق كشور ارائه می گردد.

واحد آموزش اين مؤسسه تاكنون فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي گسترده اي در زمينه هاي مختلف انجام داده و از مهمترين اهداف آن توسعه زيرساخت هاي آموزشي و دوره هاي آموزشي است. بطوريكه تربيت متخصصان در دوره هاي مربوطه مطابق نياز بازار كار به بهترين صورت ممكن انجام گيرد.

مدرسین

 تمامی دوره های آموزشی KHQ با کیفیت تضمین شده ارائه می گردند. استفاده از مدرسین مجرب و کارآزموده از اولویت های ما می باشد.

توانمندی ها

سیاست KHQ همواره برگزاری دوره های آموزشی با کیفیت و خاص در حوزه مدیریت می باشد. آیا تا به حال شده برای برگزاری یک دوره آموزشی تنها راه ممکن، خارج از کشور باشد؟ احتمالا ما می توانیم آن را همینجا برایتان برگزار کنیم.
ما مفتخریم که با افزایش سطح کیفی و اثربخشی آموزش ها و همچنین کاهش هزینه های مربوطه، در جهت بهبود عملکرد سازمان ها گام برمیداریم.
ما با بكارگيري موارد ذيل خود را متمايز ساخته ايم:
– بهره گيري از مدرسان و كارشناسان مجرب در تدريس دوره هاي آموزشي
– اعطاي گواهينامه معتبر داخلي و بين المللي
– استفاده از محتواهاي آموزشي به روز و نوين به همراه طرح مسائل كاربردي و آموزشي در جريان كار گروهي
– برگزاري دوره هاي آموزشي بصورت عمومي و يا در محل سازمان شما
– طراحي و برگزاري سلسله سمينارها و كارگاه هاي آموزشي كيفيت و بهره وري استان كرمان
– ارائه قيمت هاي مناسب و كيفيت مطلوب

   جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

گواهینامه

تمامی دوره های آموزشی ما دو دسته اصلی دارند: – تحت اعتبار بین المللی (Accredited) این دوره ها با محتوای تحت اعتبار، آزمون بین المللی و بسته به نوع دوره با امتیاز همراه هستند. – تحت اعتبار Local این دوره ها با محتوای آموزشی با کیفیت و بعضاً تحت اعتبار بین المللی و با گواهینامه Local همراه هستند. در صورت درخواست سازمان، برگزاری دوره های آموزشی از هر دو نوع مذکور امکانپذیر است.

 
خدمات ویژه

پس از شرکت در دوره های آموزشی KHQ ، ارتباط ما با شما قطع نخواهد شد. و سمینارهای آموزشی رایگان پس از برگزاری دوره، با مدرسین به منظور پاسخگویی به پرسش های شما به صورت رایگان برگزار می گردد.